Laatste nieuws

Nieuwsbrieven Verenigingsadvies

Voor direct contact met de verengingsadviseurs:
Bloemendaal: Rianne Koldenhof (rkoldenhof@sportsupport.nl – 06 36 58 95 91)
Haarlem-Centrum/Zuid-West: Danielle Krijger (dkrijger@sportsupport.nl – 023 5260302)
Haarlem-Noord: Jessica Frans (jfrans@sportsupport.nl – 023 5260302)
Haarlem-Oost: Renger van Grinsven (rvgrinsven@sportsupport.nl – 023 3037250)
Haarlem-Schalkwijk: Jeroen Koomen (jkoomen@sportsupport.nl – 023 3037224)
Heemstede: Rianne Koldenhof (rkoldenhof@sportsupport.nl – 06 36 58 95 91)
Hillegom: Paul de Bree (pdebree@sportsupport.nl – 06 52 72 23 12)
Velsen: Jordy van Zaanen (jvzaanen@sportsupport.nl – 023-3037229)

Berichtgeving rondom Corona-virus

[14/10] Q&A sport en bewegen
Een uitgebreide Q&A sport en bewegen is gepubliceerd op rijksoverheid.nl.

[14/10] Gedeeltelijke lockdown om besmettingen terug te dringen
Het coronavirus heeft te veel ruimte gekregen om zich opnieuw te verspreiden. Het kabinet heeft vandaag besloten dat er strengere maatregelen nodig zijn die er voor moeten zorgen dat het aantal besmettingen daalt.

Sporten is alleen nog beperkt mogelijk:

  • Voor iedereen vanaf 18 jaar geldt dat sporten alleen mag op 1,5 meter afstand en alleen individueel of in teamverband met niet meer dan 4 personen. Wedstrijden zijn niet toegestaan.
  • Uitgezonderd zijn:
    • Topsporters met status in aangewezen locaties (zoals Papendal)
    • Voetballers (inclusief overig personeel in “bubbel”) van de Eredivisie en Eerste divisie.
  • Voor kinderen tot 18 jaar (sporten in teamverband en wedstrijden onderling met teams van eigen club toegestaan).
  • Naast de sportkantines zijn ook douches en kleedkamers gesloten.